Brány, branky, ploty

KONTAKTY

Areál Českých přístavů a.s.,Tůmovka 102
723 090 050
krizeneckyfrantisek@gmail.com

Stavební zámečnictví je obor, díky kterému můžeme své bydlení obohatit o mnoho praktických  kovových prvků. Tyto kovové prvky jsou dnes hodně moderní a dotvářejí interiér domu. Kromě kvality je důležitá také profesionální montáž.

K nejoblíbenějším výrobkům patří vjezdové brány, branky a ploty.

Dřevěný plot nebo masivní zděný plot z betonových bloků, cihel či jiného materiálu je sice hezký, ale také nám zabere spoustu času při jeho udržování. U nás si  můžete vybrat z pestré nabídky zámečnických výrobků a to i kvalitních branek či velkých brán nebo plotů. Kvalitní materiály, zajímavý design, bezpečnost a spolehlivost – to jsou hlavní přednosti kovových a kovaných bran a plotů.

Brány vyrábíme samonosné, s možností pojezdu i křídlové. Při výrobě brány musíme mít na paměti, abychom splnili požadavky zákazníka. Proto se většinou vyrábí brány na míru.

Posuvné brány se hodí všude tam, kde nemáme dostatečný prostor za vjezdem. Posun do boku nás tedy nebude limitovat a nemusíme se obávat obtížného zavírání. Vyžadují však dostatek místa podél brány (zprava či zleva). Naopak, kde máme dostatečný prostor, můžeme zvolit bránu jedno či dvoukřídlou.

Branky jsou velikostně menší, ale účel splňují stejný, jako brány velké. Většinou mají ruční otvírání.

U nás najdete přesně to, co hledáte!

Pro ochranu svého domu nebo pozemku je dobré mít samozřejmě oplocení.

My Vám nabízíme výrobu plotů z kvalitního materiálu, který Vám spolehlivě zaručí ochranu domu.

Variant existuje opravdu velké množství, stačí si vybrat motiv nebo se inspirovat nabídkou. Daný vzor můžeme samozřejmě upravit podle individuálního přání klienta. Můžeme změnit nejen kombinaci prvků v motivu, ale můžeme určit také jinou sílu materiálu.

Vše je dobré nejdříve zkonzultovat s odborníky, kteří Vám rádi poradí.

Obraťte se tedy přímo na nás!

Obraťte se na KOVOFK!


Krby venkovní a vnitřní

V naší dílně vyrábíme venkovní a vnitřní kovové krby, které mohou vhodně doplnit Vaši zahradu nebo zútulnit interiér Vašeho domu.

Více zde

Zábradlí

Nabízíme funkční zábradlí, jehož velkou výhodou našeho řešení je flexibilita. Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovového zábradlí.

Více zde

Zakázkové výrobky

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku z těch nejlepších materiálů. Zhotovíme pro vás cokoliv, co Vás jen napadne, pokud to lze z kovu vyrobit.

Více zde