Zábradlí

KONTAKTY

Areál Českých přístavů a.s.,Tůmovka 102
723 090 050
krizeneckyfrantisek@gmail.com

To co činí nerezové, kovové zábradlí výjimečným, je kouzlo a krása detailů. Jednotlivé koncovky, záslepky, úchyty tyčí, přechodky, nebo klouby či držáky výplní, jsou sami o sobě výrazným designovým prvkem. Zábradlí lze kombinovat s nejrůznějším materiálem, nejčastěji se dřevem nebo sklem.

Mimo klasického využití zábradlí k balkónu nebo schodišti, může být také funkčním i dekorativním prvkem na Vaší zahradě, například v podobě ohraničení zahradní terasy. Záleží jen na Vašem vkusu a fantazii, zda zvolíte zábradlí rovné, obloukové, spirálové nebo libovolného atypického tvaru. A naše šikovné ruce Vám vyrobí zábradlí, které splní všechna Vaše očekávání.

Nabízíme funkční zábradlí, jehož velkou výhodou našeho řešení je flexibilita. Zábradlí je možné nainstalovat na schodiště různých rozměrů a tvarů, snadno se nainstaluje do Vašeho domu přesně podle Vašich představ.  Zábradlí plní nejen bezpečnostní funkci, ale také estetickou, dodáváme  je včetně úchytek, krytek a dalšího příslušenství.

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovového zábradlí.

Pokud potřebujete doplněk k Vašemu schodišti nebo pokud potřebujete zábradlí pro Vaši terasu, zavolejte nám! Najdeme pro Vás vhodné řešení!


Brány, branky, ploty

Brány vyrábíme samonosné, s možností pojezdu i křídlové. Při výrobě brány musíme mít na paměti, abychom splnili požadavky zákazníka.

Více zde

Krby venkovní a vnitřní

V naší dílně vyrábíme venkovní a vnitřní kovové krby, které mohou vhodně doplnit Vaši zahradu nebo zútulnit interiér Vašeho domu.

Více zde

Zakázkové výrobky

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku z těch nejlepších materiálů. Zhotovíme pro vás cokoliv, co Vás jen napadne, pokud to lze z kovu vyrobit.

Více zde