Krby venkovní a vnitřní

KONTAKTY

Areál Českých přístavů a.s.,Tůmovka 102
723 090 050
krizeneckyfrantisek@gmail.com

Krby jsou v našich domácnostech stále častějším zdrojem nejen tepla, ale také útulné atmosféry.

V naší dílně vyrábíme venkovní a vnitřní kovové krby, které mohou vhodně doplnit Vaši zahradu nebo zútulnit interiér Vašeho domu.

Každou zakázku řešíme individuálně přímo na přání klienta. Rádi Vám také odborně poradíme s výběrem kovového krbu nebo krbové vložky. Dbáme na kvalitu a bezpečnost.

Pokud tedy milujete příjemné posezení na zahradě s rodinou nebo s přáteli, máme pro Vás výborné řešení! Ke správnému posezení pro mnohé z nás neodmyslitelně patří grilování nebo jen příjemné posezení u plápolajícího ohně. Proto neváhejte a zavolejte nám! Na Vaše přání Vám zhotovíme venkovní kovový krb nebo třeba krbovou vložku do interiéru.

Typů vnitřních nebo venkovních krbů je opravdu mnoho, takže možnost vybrat si originální krb má každý. Při práci používáme kvalitní materiál, který odpovídá všem výrobním požadavkům.


Brány, branky, ploty

Brány vyrábíme samonosné, s možností pojezdu i křídlové. Při výrobě brány musíme mít na paměti, abychom splnili požadavky zákazníka. 

Více zde

Zábradlí

Nabízíme funkční zábradlí, jehož velkou výhodou našeho řešení je flexibilita. Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovového zábradlí.

Více zde

Zakázkové výrobky

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku z těch nejlepších materiálů. Zhotovíme pro vás cokoliv, co Vás jen napadne, pokud to lze z kovu vyrobit.

Více zde