O nás

KONTAKTY

Areál Českých přístavů a.s.,Tůmovka 102
723 090 050
krizeneckyfrantisek@gmail.com

 Naše pole působnosti je v oblasti kovovýroby a zámečnictví, kde prioritou je spokojenost zákazníka. Zabýváme se výrobou těchto výrobků – ploty, vrata, mříže, zábradlí, krby, výlohy, branky,anténní držáky, stříšky, ocelové konstrukce, výrobky z plechu, vybavení interiéru a jiné. Specializujeme se také na výlohy a velkoplošné výkladní skříně. Jejich realizaci může klient vidět například v obchodních centrech, OC Chodov, OC Palladium, Galerie Myslbek a další.

Věříme, že naše nabídka uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

V čem jsme jiní?

  • jsme odborníci s dlouholetou zkušeností
  • máme individuální přístup
  • jsme spolehliví a rychlí
  • kvalita za rozumnou cenu
  • máme širokou nabídku nejen materiálu, ale i výrobků
  • nabídka  atypických produktů z mosazi, nerezu a oceli

Naše pole působnosti je v oblasti Praha a okolí a ve střeních Čechách.


Brány, branky, ploty

Brány vyrábíme samonosné, s možností pojezdu i křídlové. Při výrobě brány musíme mít na paměti, abychom splnili požadavky zákazníka

Více zde

Krby venkovní a vnitřní

V naší dílně vyrábíme venkovní a vnitřní kovové krby, které mohou vhodně doplnit Vaši zahradu nebo zútulnit interiér Vašeho domu.

Více zde

Zábradlí

Nabízíme funkční zábradlí, jehož velkou výhodou našeho řešení je flexibilita. Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovového zábradlí.

Více zde

Kovové výrobky na zakázku

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku z těch nejlepších materiálů. Zhotovíme pro vás cokoliv, co Vás jen napadne, pokud to lze z kovu vyrobit.

Více zde

Výlohy, výkladní skříně

Specializujeme se také na výlohy a velkoplošné výkladní skříně.Realizaci může klient vidět například v obchodních centrech, OC Chodov, OC Palladium, Galerie Myslbek a další.

Více zde

Vybavení interiéru

My Vám nabízíme elegantní zpracování kovového materiálu pro Váš interiér přesně podle Vašich představ a nápadů. Fantazii se meze nekladou.

Více zde

Zámečnické práce

Našim zákazníkům nabízíme také zámečnické práce. Veškeré práce provádíme v odpovídající kvalitě a v řádném termínu.

Více zde